czwartek, 18 sierpnia 2016

Uśmiech to podstawa !

Cześć wszystkim :)
Chciałam dzisiaj coś przekazać a większość tych osób na pewno czyta moje posty i często tu zagląda " Ludzie nie mają swojego życia prywatnego .? Jak komuś coś dobrze wychodzi ma do tego smykałkę to potrafi tak obrobić komuś *** i życzyć mu jak najgorzej .! Powiem tyle zajmijcie się swoim życiem i jeśli będziecie dążyli do tego też osiągniecie sukcesy, ale jak siedzicie na tyłku i patrzycie tylko kto co robi i co ma to wy do niczego nie dojdziecie. Takie czasy u nas w Polsce, że każdy lubi kogoś oczernić a później przychodzi i patrzy w oczy jak gdyby nigdy nic nie mówiła.. Nie lubię takich osób, ale cóż zrobić kiedyś odwróci im się los w tą negatywną stronę. Zazdrośni ludzie tak mają i wszystko by chcieli za darmo, ale nie te czasy :P Spójrz z innej strony trzeba zapracować aby coś mieć " Pisała bym tak i pisała ale szkoda nerwów a ja sobie jednym uchem wpuszczę drugim wypuszczę i zostawię to bez komentarza a z czasem wypomnę w oczy :)
Mam powody do uśmiechu na twarzy i sporo kochających osób przy sobie więc niczym się nie przejmuje a was nie potrzebuje :D Takim to oto przekazem kończę na dzisiaj i życzę wam wszystkiego co najlepsze ! 
Miłego wieczoru ;* 
6 komentarzy:

 1. Katanka cudownie prezentuje sie z ta sukienką! :*

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie wyglądasz ! tylko gdzie zdjęcia z Twoim pięknym uśmiechem ?
  Ps. Masz rację by się nie przejmować, ludzie są okrutni, zazdrość jest i będzie, zbyt dużo osiągnęłaś a ludzie tego nie trawią. Buziaczki kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia ;)
  urzekła mnie torebka *__*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawistnych jest pełno, trzeba nauczyć się wyczuwać takich i omijać ich szerokim łukiem;D

  Pasuje Ci ten kucyk!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia, piękna torebka!:)
  Zapraszam do obserwacji naszego bloga!

  OdpowiedzUsuń