poniedziałek, 19 września 2016

Sportowa elegancja

Hej kochani ! O jej chyba powoli odzwyczajam się od dodawania postów, jestem zła na siebie ostatnio była taka piękna pogoda a ja nie wykorzystałam ani jednego dnia na zdjęcia. A teraz jak sami wiecie zrobiło się strasznie zimno i aż nie chce się wychodzić z domu na sesje. Tylko bym leżała pod kołdrą z ciepłą herbatką :) No, ale już połowa Września więc do pogody trzeba się zacząć przyzwyczajać ! 
Zdjęcia jak sami możecie zobaczyć są robione gdy pogoda dopisywała wstawiam zaległości ponieważ nie miałam na nic czasu przez ostatni czas dni strasznie szybko lecą. Zawsze coś mi wypadało aby tu zajrzeć :) Muszę dostać od was mocnego kopa aby na te chłodniejsze wieczory spędzać tu więcej czasu.
Do zobaczenia :*  Buziaczki :* 











czwartek, 18 sierpnia 2016

Uśmiech to podstawa !

Cześć wszystkim :)
Chciałam dzisiaj coś przekazać a większość tych osób na pewno czyta moje posty i często tu zagląda " Ludzie nie mają swojego życia prywatnego .? Jak komuś coś dobrze wychodzi ma do tego smykałkę to potrafi tak obrobić komuś *** i życzyć mu jak najgorzej .! Powiem tyle zajmijcie się swoim życiem i jeśli będziecie dążyli do tego też osiągniecie sukcesy, ale jak siedzicie na tyłku i patrzycie tylko kto co robi i co ma to wy do niczego nie dojdziecie. Takie czasy u nas w Polsce, że każdy lubi kogoś oczernić a później przychodzi i patrzy w oczy jak gdyby nigdy nic nie mówiła.. Nie lubię takich osób, ale cóż zrobić kiedyś odwróci im się los w tą negatywną stronę. Zazdrośni ludzie tak mają i wszystko by chcieli za darmo, ale nie te czasy :P Spójrz z innej strony trzeba zapracować aby coś mieć " Pisała bym tak i pisała ale szkoda nerwów a ja sobie jednym uchem wpuszczę drugim wypuszczę i zostawię to bez komentarza a z czasem wypomnę w oczy :)
Mam powody do uśmiechu na twarzy i sporo kochających osób przy sobie więc niczym się nie przejmuje a was nie potrzebuje :D Takim to oto przekazem kończę na dzisiaj i życzę wam wszystkiego co najlepsze ! 
Miłego wieczoru ;* 












środa, 27 lipca 2016

Sopot Molo

Dodaje kolejny post z ostatniego naszego wypadu, ale tym razem zdjęcia z Sopotu. Ostanio porobiłam sporo zdjęć na nowe posty wiec muszę częściej wstawiać bo za dużo mi się nazbiera i znając życie później ich nie dodam. Mam teraz z kim robić zdjęcia więc jak będzie tylko okazja i pogoda a teraz ją mamy to będziemy się fotografować :) Za co bardzo bardzo Ci dziękuje kochana :* Zawsze to trochę łatwiej mi nie muszę biegać ze statywem i szybko się ustawiać aby się nie wyłączył aparat ;P Dobrze mieć przy sobie taka osobę <3 















niedziela, 17 lipca 2016

Sobieszewo

Ahh znów was zaniedbałam dawno tu nie zaglądałam, ale to z małego braku czasu na cokolwiek :P Dziś przychodzę do was z zdjęciami z morza taki mały wypad na Sobieszewo :) Jest to bardzo cicha i spokojna plaża jak i miejscowość czasem miło spędzić czas dla samych siebie niż przepychać się przez tłum ludzi i nie móc nigdzie się rozłożyć na plaży :P Ogólnie pierwszy w tym roku urlopik nad morzem i chce więcej oby tylko pogoda dopisała to jeszcze uda się pozwiedzać inne miejsca. A w sobotę 23 Lipca jadę do Krynicy Morskiej tym razem na Miss Bursztynu na jeden dzień myślę, że przy okazji uda nam się coś pozwiedzać a przy okazji porobić zdjęcia na bloga :) Szczerze nie mogę się doczekać sama nie wieżę w to, ale po ostatnim występie na scenie przełamałam swój strach i z chęcią teraz jeżdżę na konkursy, ale dziś was tym nie zasypuje. Jadę się dobrze bawić a relacje zdam znów po finale !



















" W życiu są takie chwile, których zwyczajnie nie da się zapomnieć.
Są też ludzie, którym po prostu nie można pozwolić odejść " 


piątek, 24 czerwca 2016

Głosujemy !

Hej wszystkim ! Dzisiaj przychodzę do was z dużą ilością zdjęć :) Postanowiłam dodać post ponieważ siedzę i czekam z niecierpliwością na półfinał Miss Polski w  Tv4 to żeby się nie nudzić przez ten czas zaglądam do was i przy okazji zachęcić do wysyłania SMS :) Jeśli możecie to głosujcie na nasze dziewczyny nu. ( 6 )  Monika Ciołkowska  i nu. ( 11 ) Ula Jankowska, które reprezentują nasz region Warmińsko - Mazurskie to będzie dla nich ścisłe wejście do finału :) Trzymamy kciuki za was laseczki i powodzenia ! A my bierzemy coś do picia, jedzenia, telefony i siadamy przed telewizory o 22 i głosujemy :)