środa, 27 lipca 2016

Sopot Molo

Dodaje kolejny post z ostatniego naszego wypadu, ale tym razem zdjęcia z Sopotu. Ostanio porobiłam sporo zdjęć na nowe posty wiec muszę częściej wstawiać bo za dużo mi się nazbiera i znając życie później ich nie dodam. Mam teraz z kim robić zdjęcia więc jak będzie tylko okazja i pogoda a teraz ją mamy to będziemy się fotografować :) Za co bardzo bardzo Ci dziękuje kochana :* Zawsze to trochę łatwiej mi nie muszę biegać ze statywem i szybko się ustawiać aby się nie wyłączył aparat ;P Dobrze mieć przy sobie taka osobę <3 















niedziela, 17 lipca 2016

Sobieszewo

Ahh znów was zaniedbałam dawno tu nie zaglądałam, ale to z małego braku czasu na cokolwiek :P Dziś przychodzę do was z zdjęciami z morza taki mały wypad na Sobieszewo :) Jest to bardzo cicha i spokojna plaża jak i miejscowość czasem miło spędzić czas dla samych siebie niż przepychać się przez tłum ludzi i nie móc nigdzie się rozłożyć na plaży :P Ogólnie pierwszy w tym roku urlopik nad morzem i chce więcej oby tylko pogoda dopisała to jeszcze uda się pozwiedzać inne miejsca. A w sobotę 23 Lipca jadę do Krynicy Morskiej tym razem na Miss Bursztynu na jeden dzień myślę, że przy okazji uda nam się coś pozwiedzać a przy okazji porobić zdjęcia na bloga :) Szczerze nie mogę się doczekać sama nie wieżę w to, ale po ostatnim występie na scenie przełamałam swój strach i z chęcią teraz jeżdżę na konkursy, ale dziś was tym nie zasypuje. Jadę się dobrze bawić a relacje zdam znów po finale !



















" W życiu są takie chwile, których zwyczajnie nie da się zapomnieć.
Są też ludzie, którym po prostu nie można pozwolić odejść " 


piątek, 24 czerwca 2016

Głosujemy !

Hej wszystkim ! Dzisiaj przychodzę do was z dużą ilością zdjęć :) Postanowiłam dodać post ponieważ siedzę i czekam z niecierpliwością na półfinał Miss Polski w  Tv4 to żeby się nie nudzić przez ten czas zaglądam do was i przy okazji zachęcić do wysyłania SMS :) Jeśli możecie to głosujcie na nasze dziewczyny nu. ( 6 )  Monika Ciołkowska  i nu. ( 11 ) Ula Jankowska, które reprezentują nasz region Warmińsko - Mazurskie to będzie dla nich ścisłe wejście do finału :) Trzymamy kciuki za was laseczki i powodzenia ! A my bierzemy coś do picia, jedzenia, telefony i siadamy przed telewizory o 22 i głosujemy :)