wtorek, 26 kwietnia 2016

Oriflame

Witajcie kochani :) Ostatnio wspomniałam, że chce odbiec od postów tylko moich zdjęć dlatego postanowiłam zrobić trochę o kosmetykach :) Z racji, że jestem konsultantką w firmie Oriflame mam już sporo kosmetyków to pokaże wam kilka takich moich ulubionych. Oczywiście to nie są wszystkie, ale chciałam się skupić tylko na tych.Wiem, że niektórym kosmetyki mogą nie wpaść do gustu, ale ja z tym akurat problemu nie mam :) Polubiłam bardzo tą firmę i widać to w samych pozytywach ! 
Zdjęcia robione telefonem może nie zbyt ciekawe, ale podczas robienia aparatem nie zauważyłam, że jest nienaładowany i musiałam przerwać a chciałam, żeby ten post pojawił się dzisiaj :/





Pomadka w płynie Hit tego katalogu !
Wybrałam ciemny kolor i brałam ją w ciemno nie wiedząc czy będzie mi pasowała ponieważ nie byłam aż tak odważna, aby malować usta takim kolorem. Wypróbowałam ją ponieważ teraz kolory matowe są w modzie i jakoś się skusiłam :) Z przyjemnością zakupie jeszcze kilka innych kolorów bo zakochałam się w niej :) Wygląda na ustach bosko i nie zamieniłam bym ją na żaden inny kolor :) 





 Tonik stymulujący wzrost włosów HairX Advanced NeoForce
Uwierzcie mi, że jak popryskałam włosy to czułam się jakbym wyszła od najlepszego fryzjera tak cudniee pachnie. Nie wiem czy po tym produkcie czy po szamponie Head and Shoulders, ale mam strasznie delikatne włosy co bardzo mnie zaskoczyło :)



Na perfumy to mam już chyba obsesję kolekcja mi się troszkę nazbierała :) 


Kosmetyczka bardzo urzekła mnie gdy ją tylko zobaczyłam w katalogu.
Na początku jak przyszła mi paczka i otwierając ją wydawała mi się strasznie mała
i żałowałam, ale pochowałam kosmetyki to byłam zdziwiona bo naprawdę sporo kosmetyków można w niej przechować. Jest pakowna a zarazem śliczna ten jej delikatny pastelowy kolor :) 




Jeśli chcesz wejść do Oriflemu napisz do mnie (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002933362848 ) a na wszystko Ci odpowiem i się Tobą bardzo dobrze zajmę :)

wtorek, 12 kwietnia 2016

Mint Jacket

Hej wszystkim ! Dorwałam się do komputera i korzystam z chwili wolnego, także od razu leci do was nowy post. Więc dzisiaj wrzucam troszkę wiosenną stylizację a w roli jest żakiet chociaż i na dole znajdzie się kilka zdjęć w skórze :) Co niektóre zdjęcia mają dość ciemną twarz mam nadzieję, że to nie przeszkadza, ale różnie padało światło. 
A tak odbiegając może macie jakieś propozycje na posta ? Jakieś kosmetyczne, Haul zakupowy czy inne propozycje. Bo dodawanie ciągle siebie i swoich zdjęć może troszkę was pewnie męczyć i robić się nudne :) Dlatego czekam na wasze propozycje z przyjemnością poczytam.. 
W ostatnim poście napisałam, że jak będzie wiadomo już coś z castingów na Miss Warmii i Mazur to wam na napiszę :) No więc 10 kwietnia czyli w niedzielę odbył się ostatni casting do finału było sporo " Pięknych twarzy " nie będę rozpisywała, że były eliminacje ani nic w tym stylu. Napiszę po prostu, że dostałam się. Jestem Happy ponieważ to będzie super tygodniowy i pracowity wyjazd z dziewczynami, które są naprawdę sympatyczne :) Pozdrawiam was cieplutko ;* 
A wam życzę spokojnej nocy ja uciekam, Buziak :* :* 

Dajcie znać co w kolejnym poście :P 


















środa, 23 marca 2016

Yellow !

Witam kochani ! :) Mamy już wiosnę i piękną pogodę a ja dodaję zdjęcia jeszcze z małym śniegiem, ponieważ pruszył i wyskoczyłam na szybką sesję :) Ostatnio pogoda nas nie rozpieszczała raz zimno później ciepło za chwile śnieg. Teraz pogoda zrobiła się piękna oby tylko nam się na dłużej utrzymała. Jak wstaje i widzę, że na podwórku cieplutko słoneczko świeci to inaczej się funkcjonuje. Chociaż mam teraz zbyt mało czasu żeby spędzić chwile na podwórku mam sporo roboty ale myślę, że niebawem to nadrobię do kolejnych zdjęć dla was :) Ostatnio pisałam wam, że startowałam na Miss Warmii i Mazur no więc znam już kolejny termin edycji, który odbędzie się w Kwietniu to już chyba ostateczny do Finały. Zresztą nie wiem jak to dokładnie jest :) Jeśli się uda to wtedy na pewno wszystko wam napiszę :) Szczerze mam stress, ale to chyba normalne ! :D Pewnie wszystkie dziewczyny się stresują przed taką widownią. Uciekam pod prysznic i spać jutro czeka mnie znów ciężki i pracowity dzień. Jak już tu nie zawitam to :

Wszystkim Życzę

Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu,
tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i ode mnie całusa :* :* 

Dobranoc :)













piątek, 26 lutego 2016

Na codzień

Hej Kochani ! Tak wiem głupio mi się ciągle powtarzać, że dawno nie dodawałam żadnego postu, ale bardzo dużo przez ostatni czas się działo. A po drugie nawet nie wiem kiedy prawie ten Luty minął :) Ostatnio postanowiłam wziąć udział w castingu na Miss Warmii i Mazur jak na razie pierwszy etap przeszłam a teraz czekam na kolejne informacje więc na razie niczym się nie chwale :) Bo jeszcze długa droga przede mną mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i spróbuje swoich sił. 
A tak po za tym to co u mnie .? Hmm teraz bardzo mocno zaangażowałam się w firmę Oriflame z której jestem bardzo zadowolona, poznaje dużo nowych, fajnych dziewczyn i pełno świetnych kosmetyków. Jeśli jesteście zainteresowani kosmetykami właśnie z tej firmy to mogła bym zrobić dla was taki post gdy przyjdą mi jeszcze kilka produktów, które zamierzam zamówić, jak chcecie to dajcie znać:) A co u was słychać, jakie plany na weekend .? :) Ja uciekam się szykować do spania a wam życzę spokojnej nocy :*