Witam kochani :) Ostatnio wybraliśmy się na kanał Elbląski co zobaczycie poniżej na zdjęciach ! 5h płynąć trochę sporo, ale fajnie spędziliśmy czas :) Pogoda już nam nie dopisuje zrobiło się nie przyjemnie na dworze co oznacza, że sezon na ciepłe swetry rozpoczęty ;/ Nie lubię takiej pogody a wy .? Mam nadzieję, że może jeszcze choć troszkę się ociepli, to pojawią się letnie outfity. Pewnie chcecie dowiedzieć się co u mnie słychać bo już troszkę mnie tu nie było :) U mnie wszystko w jak najlepszym porządku, rozwijam swoje pasje z paznokciami z czego jestem bardzo zadowolona :) Choć nie jestem żadną profesjonalistką, jestem początkująca i jak każdy może popełniać błędy, które staram się z klientki na klientkę robić coraz lepiej :) Myślę, że powoli mi to wychodzi a wiadomo w życiu zdarzają się każdemu błędy :) Planuje zrobić jakiś post i pokazać wam zdjęcia paznokci hybrydowych ^^ Dziś krótko i zwięźle bo brak mi czasu na wszystko, ten tydzień jest strasznie zalatany przygotowaniami na wesele, które właśnie jest w sobotę :) Po niedzieli dodam dla was moją stylizację w której będę się bawiła :D A więc życzę spokojnej nocki i udanego weekendu ;* ;*
czwartek, 17 września 2015
wtorek, 1 września 2015
Krótki Top
Witajcie kochani w ten słoneczny dzień ! Co niektóre z was zaczęły dzisiaj pierwszy dzień szkoły, pewnie nie chciało się wracać do szkolnych murów po tak długim czasie ? Ja dużo bym teraz dała, żeby wrócić do czasów gdy jeszcze chodziło się do gimnazjum. Pamiętam swój czas w szkole jak by to było dzisiaj. Nasza klasa była bardzo zgrana zawsze mieliśmy wesoło na lekcjach, ale i nie ominęły nas małe sprzeczki :) Co zawsze dało się wyjaśnić ! Pomyście jak mało macie na głowie tylko szkoła i nauka. A gdy przestaniecie się uczyć musicie myśleć o przyszłości jak sobie w życiu poradzić, znaleźć odpowiednią pracę by móc się utrzymać :) W cale dorosłe życie nie jest tak kolorowe jak nam się wydaje to będą prawdziwe problemy wielu osób ! Więc uczcie się dopóki możecie a nawet się nie obejrzycie i już będzie koniec roku :D Przejdźmy do rzeczy.. Dziś pokaże wam dość kolorowy zestaw gdyż nie mogłam przekonać się do krótkich topów. Kiedy zaczęły pojawiać się w sklepach na wieszakach postanowiłam sobie, że przełamie się i założę. To był dobry strzał bo czuje się w nich świetnie ! Stylizacja w sam raz na ciepłe dni.. A pogoda już nam się powoli kończy co bardzo mnie smuci ( trzeba zacząć uzupełniać szafę na Jesień ) a letnie ciuchy odkładać do następnych wakacji :) Więc korzystam jeszcze aż pogoda się nie zmieni :)
Wam jak minął pierwszy dzień w szkole ?
wtorek, 25 sierpnia 2015
Wycieczka do Szymbarka oraz Sopotu
Witajcie kochani :) Nowy tydzień więc czas na nowy post ! Staram się bywać zwami częściej mam nadzieję, że wychodzi mi to coraz lepiej. Co tam u was słychać ? Jak po weekendzie, spędziliście czas w domu czy gdzieś się wybraliście ? Ja wraz z Bratem i Jego dziewczyną wybraliśmy się do Szymbarka zwiedzić dom do góry nogami :) Widok od zewnątrz jest niesamowity co możecie zobaczyć poniżej na zdjęciu chociaż nie ma takiego efektu jak pojechać i zobaczyć na własne oczy :) Myślałam, że w środku będzie więcej do zwiedzania a tak szczerze nie było nic szczególnego ! Weszliśmy do środka obeszliśmy tylko kilka pustych pokoi jedynie w korytarzu wisiał telewizor, fotel i łóżko. I w oknach kwiatki :) Ale tak po za tym i tak śmiesznie było :) Dużo osób chodziło opartych o ścianę bo kręciło im się w głowie i mówili, że źle się czuja a dla mnie jakoś nic :) Po tym poszliśmy pierwszy raz w życiu na Park Linowy :) Nigdy nie miałam okazji zobaczyć jak to jest, ale na pierwszy raz zamiast wsiąść łatwą trasę to poszliśmy na najtrudniejszą ! A co, raz kozia śmierć :) Na początku jak to zobaczyliśmy to się przeraziliśmy, że nie damy rady :) Były takie efekty, że strach było przeskoczyć z drzewa na drugie chociaż było się przypiętym.. Ale jak to mówili najwięcej tam gadałam a najlepiej wychodziło, chciałam przekupić instruktora :D Na Park Linowy chce się wybrać jeszcze w tygodniu gdzieś bliżej nas, bardzo mi się spodobało i wiem, że chce tam bywać częściej i przechodzić nowe przeszkody. Będę taką małą małpeczką skaczącą po drzewach :)
Późnym wieczorem zajechaliśmy na Molo do Sopotu pospacerować, odprężyć się i w ciszy poukładać swoje myśli. A wieczorem słychać tylko szum morza to co kocham najbardziej. Spędziłam z nimi bardzo miłą niedzielę za co im naprawdę dziękuje ;* W te ostatnie dni wakacji postaram się spędzić czas aktywnie na zwiedzaniu ! Mamy sporo już planów, które na pewno zrealizujemy a wy wszystko zobaczycie w kolejnych postach :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















































